Nacomi, naturalne masło do ciała – olej arganowy, masło shea i róża

Większość dostępnych na rynku balsamów charakteryzuje się zazwyczaj mocno chemicznym składem, który ciężko dopasować do swojej skóry. Sukces pielęgnacji tkwi w prostocie, o czym przekonała się marka Nacomi wypuszczając na rynek Natural Body Butter z olejem arganowym, masłem shea, różą i jogurtem. Jaki to produkt?

Nacomi postanowiło na połączenie czterech składników odżywczych – oleju arganowego, masła shea, olejku różanego i jogurtowego. To stuprocentowo naturalny skład, nie znajdziemy w nim nic oprócz wymienionych olejów, które kompleksowo pielęgnują skórę.

Olejek arganowy w Nacomi Natural Body Butter to jeden z tych składników aktywnych, które w znacznej części odpowiadają za działanie całego kosmetyku. Płynne złoto Maroka to luksusowy, cenny olej z drzewa arganowego o wielowymiarowym działaniu na skórę – intensywnie nawilża, dogłębnie regeneruje, leczy stany zapalne, wspiera w leczeniu wielu schorzeń i chorób skórnych. Olej arganowy posiada także silne właściwości antyoksydacyjne, a więc uelastycznia skórę zapewniając jej odmłodzenie.

Drugim składnikiem produktu jest masło karité, które nawilża bezpośrednio i pośrednio poprzez zapobieganie utracie wody przez skórę. Zapewnia skórze miękkość, odżywia, przyspiesza regenerację i wykazuje właściwości odmładzające. Naturalne masło do ciała Nacomi to produkt pielęgnacyjny, który uelastycznia skórę, zapobiega wysuszaniu i ochrania skórę przed szkodliwym działaniem promieniowania UV i innych czynników.

Naturalne masło do ciała z olejem arganowym, masłem shea, różą i jogurtem to bardzo wydajny kosmetyk naturalny – 100 g wystarcza na kilka miesięcy stosowania. Bardzo ciekawa jest formuła tego produktu. Masło Nacomi jest bardzo twarde, a żeby nabrać je do zaaplikowania trzeba ułamać kawałek i ogrzać go w dłoniach. Natural Body Butter z olejem arganowym rozpuszcza się dopiero w kontakcie ze skórą, ale jego dużym plusem jest bardzo dobre wchłanianie.